Dagmar Polehňová

JD tour

Cestovní agentura JD tour Dagmar Polehňová

ID: 767104

Hotel Oásis Atlantico Belorizonte ****

Termín: 18.01. (Pá) - 29.01. (Út) 2019

Délka pobytu: 12 dní, 11 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: All inclusive

Cena: 34 410 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
  • WiFi
  • Vzdálenost od moře - Do 50 m
    Do 50 m
Poloha
Jednoduchý resort bungalového typu vhodný pro nenáročné klienty, vyhledávající krásnou bílou písečnou pláž a možnost večerních procházek do blízkého městečka Santa Maria!
Poloha
ostrov Sal, přímo u krásné písečné pláže, v blízkosti městečka Santa Maria, kde najdete obchůdky, restaurace a bary. Leží v sousedství sesterského hotelu Oásis Salinas Sea. Vzdálenost od letiště cca 15 km.
Vybavení
200 standardních bungalovů, 93 superior bungalovů a 60 superior pokojů v hlavní budově. 3 restaurace, 5 barů, 3 bazény (2 se slanou vodou), jacuzzi, 3 dětské bazény, SPA centrum, fitness, aerobic, aquagymnastika, potápění, šnorchlování, vodní sporty, vodní pólo, tenis, plážový volejbal, stolní tenis, billiard, animační programy, boutique, dětský klub, business centrum, lékař, Wi-fi internet, konferenční sál, pronájem aut.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE.
Pokoje
Standardní bungalov - klimatizace, minibar, sejf, fén, telefon, SAT/TV, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.
Hodnocení
Jednoduchý resort bungalového typu vhodný pro nenáročné klienty, vyhledávající krásnou bílou písečnou pláž a možnost večerních procházek do blízkého městečka Santa Maria!
Poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
Odkaz
www.oasisatlantico.com/en/belorizonte
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Kapverdy– Praha, letištní taxy a palivové příplatky, v případě charterových letů ubytování na 7 nebo 14 nocí, v případě letů na pravidelných linkách ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, vízum (cca 40 EUR po příletu na letišti).
Povinné příplatky
Kapverdská vláda zavedla novou turistickou taxu ve výši 220 CVE (cca 2 EUR) na noc a osobu nad 16 let. Při pobytu na 14 dní je vybírána taxa jen za 10 nocí. Tento poplatek se hradí přímo na recepci ubytovacího zařízení.
Letecké příplatky
Charterové lety s leteckou společností Travel Service
Na těchto letech nabízíme možnost zakoupení sedaček v Travel Plus Comfort. Tato služba zahrnuje možnost využití VIP salónku před odletem na letišti, zajištění míst v přední části letadla, vyšší úroveň servisu na palubě (rozšířený catering a větší výběr nápojů) a o 5 kg navýšený váhový limitzapsaných zavazadel. Při letech na Kapverdy navíc neobsazujeme prostřední sedadlo. Příplatek na Travel Plus Comfort Class je 4990 Kč na osobu, ve svátečních termínech 5990 Kč.

Na charterových letech Travel Service je dále možnost vybrat si místo dle Vašeho přání – tzv. Priority Seat – Kč 1000 na osobu a obě cesty, případně místa u nouzového východu XL seat – Kč 1800 na osobu a obě cesty. Sedačky u nouzových východů mohou být obsazeny pouze osobami přiměřeně zdatnými a silnými, aby mohly v případě vzniku nouzové situace plně spolupracovat s palubním personálem a plnit jeho pokyny. Sedačky nesmí být obsazovány dětmi, osobami jakkoliv tělesně či mentálně postiženými, starými či fyzicky slabými či jinak nezpůsobilými. Osoby na těchto sedadlech musí být rodilí mluvčí v českém jazyku. Cestující na sedačkách u nouzových východů nesmí mít u sebe ani pod sedadlem žádná palubní zavazadla, a to ani ta nejmenší (všechna jejich palubní zavazadla musí být bez výjimky uložena ve schránkách k tomu určených). Pokud cestující, kteří si zarezervují tyto sedačky, nebudou splňovat podmínky pro dopravu na místech u nouzových východů, mohou být odbavovacím či palubním personálem posazeni na jiná místa. V takovém případě nevzniká nárok na vrácení částky zaplacené za rezervaci místa. Upozorňujeme na to, že sedadla u nouzových východů nejsou ve většině případů polohovatelná a mívají pevné područky. U těchto míst také může být místo standardního okénka pouze nouzový průzor. Tato specifika sedaček u nouzových východů nejsou důvodem ke kompenzaci částky uhrazené za rezervaci místa nebo změnu místa při nástupu do letadla.
22.01. (Út) - 29.01. (Út) 2019 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj pro 2 osoby další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-41%16 790 Kč
Vybrat termín
22.01. (Út) - 02.02. (So) 2019 - 12 dní, 10 nocí
Bungalov pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
All inclusive
Letecky/Praha
-32 720 Kč
Vybrat termín
22.01. (Út) - 05.02. (Út) 2019 - 15 dní, 14 nocí
Pokoj pro 2 osoby - superior další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-40%25 980 Kč
Vybrat termín
25.01. (Pá) - 02.02. (So) 2019 - 9 dní, 7 nocí
Bungalov pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
All inclusive
Letecky/Praha
-27 680 Kč
Vybrat termín
25.01. (Pá) - 05.02. (Út) 2019 - 12 dní, 11 nocí
Bungalov pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
All inclusive
Letecky/Praha
-34 640 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

12 z 17 hotelů v destinaci Santa Maria

Vynikající
230
Velmi dobré
405
Průměrné
230
Špatné
88
Příšerné
55
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Nezapomenutelná dovolená u tyrkysového oceánu s bělostnou pláží
Rozhodnutí vycestovat na Kapverdský ostrov Sal umocnila cestopisná přednáška. Nelitovali jsme, prožili jsme opravdu nádherný a klidný týden v místě, kde na vás dýchne pohodová atmosféra. Zvolili jsme... celá recenze s možností překladu
Helena Š, Chlumec nad Cidlinou, Česká republika, 11:05 24.10.2015
Kásné místo na zemi
Krásná pláž,úžasné koupání ve vlnách Atlantiku,bezpečno pro procházky po pláži i do městečka.Ubytování pěkné,deně uklizeno,personál příjemný,jídla hodně a vynikající,velmi chutně upravené ryby.Méně... celá recenze s možností překladu
Alena V, Litoměřice, Česká republika, 08:39 18.10.2015
Kapverdy říjen 2015
Dovolená na ostrově Sal na Kapverdských ostrovech se nám velmi líbila. Myslím,že jsme se zcela zamilovali do této lokality,která přináší nevšední zážitky. Určitě to stojí zato prohlédnout i ostatní... celá recenze s možností překladu
h_chroustova, Celakovice, Czech Republic, 04:24 16.10.2015
Informace o zájezdu
ZeměKapverdské ostrovy
MístoOstrov Sal
HotelOásis Atlantico Belorizonte
Bungalov pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Termín18.01.2019 - 29.01.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...