Dagmar Polehňová

JD tour

Cestovní agentura JD tour Dagmar Polehňová

ID: 896581

Silvestrovská Holandská pohádka-Silvestr

Termín: 30.12. (Pá) - 01.01. (Ne) 2023

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Autobus

Strava: Dle programu

Cena: 1 990 Kč

Poloha
Pojeďte se pokochat větrnými mlýny, užít si romantickou plavbu na lodi a vychutnat si oslnivý ohňostroj! Chcete-li se držet příliš striktně zásady, že na poznání velkého města je potřeba týden nebo více, ušetřete si cestování, protože nikdy nestihnete poznat všechna ta krásná města. Nabízíme jinou možnost. Nabízíme průřez tím, co Holandsko dělá Holandskem především. Sýr, voda a květiny.
Program

1. den:
Odjezd v odpoledních hodinách (Znojmo 14.10, Brno 15.20, Jihlava 16.40, Praha 18.30, Plzeň 20.00), noční tranzit přes Rozvadov, Německo do Zansee Schans u Holandska.
2. den:
Po ranním občerstvení se přesuneme do poněkud jiného Holandska. Navštívíme skanzen Zansee Schans. Zde si prohlédneme výrobu dřeváků a také sýrů, můžeme navštívit funkční větrný mlýn. Samozřejmostí je možnost nákupu sýrů s ochutnávkou a zhlédnutí výroby sýrů. Poté se autobusem přepravíme do sousedního Amsterodamu, kde nás čeká spousta krásy- návštěva historického centra náměstí Dam s Královským palácem, Národní památník, případně Muzeum Madame Tussauds, chrám Westerkirke, květinový trh, Říšské muzeum s parkem, v němž se nachází slavný nápis „I am Amsterdam“, zastavení na kávu či holandské pivečko na náměstí slavného malíře Rembrandta, návštěva Čtvrti červených luceren. K Amsterodamu patří vodní kanály – grachty. My se po nich budeme plavit lodí. V Amsterdamu vítá nový rok pestrý ohňostroj. I když nemáte žádné speciální vstupenky nebo rezervaci na party nebo na večeři, nemusíte zoufat. Nejpopulárnější místa kde slavit jsou China Town u Nieuwmarktu nebo na Damu před Královským palácem. Zde se lidé veselí s živou hudbou z pódia. Náměstí Dam je zaplněno pivními stany, živými vystoupení a turisty. Pokud chcete klidné místo, kde vidět ohňostroj, vyberte si jakýkoliv most na hlavních městských kanálech. Oblíbená místa v centru, kde se slaví, jsou rovněž Leidseplein, Museumsplein a Rembrandtsplein. Odjezd v pozdních nočních hodinách.
3. den:
Následuje noční a dopolední tranzit přes Německo. Po nočním tranzitu se zastavíme v lázních Amberg. To bude ta pověstná třešnička na dortu. A proto nezapomeňme plavky. Kuřfiřstské lázně v Ambergu to je ten správný začátek Nového roku. Příjezd do ČR ve večerních (Rozvadov 16.00, Plzeň 17.00, Praha 18.30, Jihlava 20.20, Brno 21.40, Znojmo 23.00).
Nástupní místa:
Znojmo, Brno, Jihlava, Praha, Plzeň
Poznámka:
Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti
Nástupní místa
Znojmo, Brno, Praha, Plzeň, Jihlava/Pávov
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
služby profesionálního průvodce
1x ranní občerstvení v autobusu
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
povinný příplatek za vjezd do Amsterodamu 190,- Kč/os.
pojištění léčebných výloh + připojištění na Covid 180,-/os, pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) + připojištění na Covid 210,-/os.
skanzen Zaan Schans - vstup zdarma, vstup do mlýna cca 3 €
projížďka lodí po Amsterdamu (70 min) cca 13 EUR, děti 4-12 let cca 6,25 EUR
30.12. (Pá) - 01.01. (Ne) 2023 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
Dle programu
Autobus
-1 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměNizozemí
MístoNizozemí
HotelSilvestrovská Holandská pohádka-Silvestr
dospělá osoba
Termín30.12.2022 - 01.01.2023
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...