Dagmar Polehňová

JD tour

Cestovní agentura JD tour Dagmar Polehňová

ID: 651560

Malý okruh Středomořím se zastávkou na Palma de Mallorca ****

Termín: 06.07. (Pá) - 14.07. (So) 2018

Délka pobytu: 9 dní, 8 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Plná penze

Cena: 25 750 Kč

  • Wellness
  • Vzdálenost od moře - 0 m
    0 m
Trasa plavby
Itálie, Francie, Španělsko
Popis lodě

Costa Diadema je nejnovější vlajková loď společnosti Costa Cruises a skutečný klenot flotily, jak naznačuje její název.

Jde o největší loď plující pod italskou vlajkou, kterou si určitě nenechte ujít. Vstupte na palubu a nechte se vtáhnout okouzlujícím prostředím a atmosférou, která se snoubí v příjemné harmonii. Naleznete tu nepřeberné množství aktivit, fantastické pokrmy a nejlepší lázeňský areál Samsara Spa v celé flotile, který osvěží a omladí tělo i duši.

Výrobní cena Costa Diadema byla přibližně 550 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 132.500Délka lodě (v metrech): 306Šířka lodě (v metrech): 37,2Počet palub pro pasažéry: 14Celkový počet kabin: 1.862Maximální počet pasažérů: 3.7243 bazény, z toho 1 s zatahovací střechou, 8 vířivek
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:7 restaurací včetně wellness restaurace Samsara pro hosty lázeňského relaxačního centra, 15 barů a klubů včetně Birreria La Fiamma pubu či Huit-Huit Wine Baru, cukrárny nebo zmrzlinového baru Unikátní Samsara lázně o rozloze 3 500m2, kde najdete thalassoterapie, saunu, parní lázně, solárium, tělocvičnu Divadlo, kasino, diskotéka, 4D kino, Country rock klub, herní areál s laser game a videohrami, simulátor Formule 1, knihovna Squok Club pro všechny věkové kategorie, dětský bazének Internetová kavárna, nákupní centrum Ordinace lodního lékaře
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Nápoje k obědu a večeři v servírované restauraci, alkoholické nápoje. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 14 let: 10€/osoba/noc, od 4 do 13 let včetně: 5€/osoba/noc.  Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Minimálního počtu osob nutného k uskutečnění zájezdu již bylo dosaženo. Uskutečnění zájezdu garantujeme. 
Program plavby
1. den,Odjezd autobusem směr Savona v odpoledních hodinách2. den,Savona, Itálie, (připlutí: --:-- | odplutí: 17:00)3. den,Marseille, Francie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)4. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 19:00)5. den,Palma de Mallorca, Španělsko, (připlutí: 09:00 | odplutí: --:--)6. den,Palma de Mallorca, Španělsko, (připlutí: --:-- | odplutí: 01:00)7. den,Cagliari, Itálie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)8. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 19:00)9. den,Savona, Itálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)
06.07. (Pá) - 14.07. (So) 2018 - 9 dní, 8 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Kajuta vnitřní Bella, cena za 1. a 2. osobu další typy pokojů
Plná penze
Autobus
-25 750 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Evropa
MístoEvropa
HotelMalý okruh Středomořím se zastávkou na Palma de Mallorca
Kajuta vnitřní Bella, cena za 1. a 2. osobu
Termín06.07.2018 - 14.07.2018
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Přihlášení
TripAdvisor

Hodnocení a recenze hotelů zajišťuje TripAdvisor, © TripAdvisor
Icons provided by Flaticon

Vytvářím objednávku...